За даними місцевих ЗМІ, вбиті шестеро членів збройних банд.

Під час спільної операції бразильської поліції та Збройних сил у понеділок, 20 серпня, проти наркоторгівців у збіднілих трущобах в передмісті Ріо-де-Жанейро загинули щонайменше 14 людей, передає AFP.

Місцеві ЗМІ повідомили, що шість підозрюваних членів збройних банд були вбиті після погоні за автомобілем у передмісті Нітерой.

Згідно з інформацією, яку наводить телекомпанія Globo, діяльність Об'єднаного командування з протидії наркоторгівлі відбувається за участю 4 200 військовослужбовців збройних сил і 70 співробітників цивільної поліції за допомогою бронетехніки і авіаційних засобів.

Це вже третя операція, проведена за три останніх дні Збройними силами в Ріо-де-Жанейро, де військові активізували операції з боротьби з наркоторгівлею. Результатом у багатьох випадках були тільки арешти деяких підозрюваних або вилучення незаконної зброї і невеликої кількості наркотиків.

ВідеоВ Італії поліція заарештувала 18 наркоторговців і конфіскувала марихуани на 20 мільйонів євро

Італійська поліція заарештувала 18 наркоторговців і конфіскувала 26 тисяч стебел марихуани. Вартість зілля правоохоронці оцінюють у 20 мільйонів євро. Масштабний наступ на наркофермерів розробляли поліційні підрозділи одразу десяти італійських регіонів. До операції залучили дві сотні полісменів. За їхніми словами, вирощуванням конопель займався впливовий клан калабрійської мафії. За своїми угіддями мафіозі стежили за допомогою безпілотників.

В Італії поліція заарештувала 18 наркоторговців і конфіскувала марихуани на 20 мільйонів євро

 

Вибір редакції