Військове керівництво Туреччини в повному складі пішло у відставку

На тлі конфлікту з прем'єр-міністром Реджепом Ердоганом воєначальники Туреччини пішли у відставку.

Військове керівництво Туреччини в повному складі пішло у відставку на тлі конфлікту військових з прем'єром Реджепом Таїпом Ердоганом.

Свої посади залишили головнокомандувач турецькими військами і начальник генерального штабу Ішик Кошанер, а також командувачі сухопутними військами, ВПС і флотом. Про відставку головнокомандуючого жандармерією Недждета Озель поки нічого невідомо.

Причиною звільнення військового командування стали розбіжності з урядом. Подробиці цих розбіжностей поки незрозумілі, проте відомо, що останнім часом у військових були напружені відносини з прем'єр-міністром країни Ердоганом.

За даними оглядачів, розбіжності частково стосувалися нових військових призначень на вищому рівні, які були заплановані на засіданні військової ради, що мала зібратися незабаром.

Крім того, воєначальники Туреччини традиційно дотримувалися прозахідних поглядів і намагалися не вступати в протиріччя з США і НАТО з питань підтримки Ізраїлю на Близькому Сході, тоді як Ердоган зайняв активну пропалестинську позицію у зовнішній політиці.

Читайте також:

Турецький прем'єр звинуватив Ізраїль в державному тероризмі

Туреччина претендує на ключову роль у врегулюванні лівійського конфлікту

Сирія оголосила про визнання незалежної Палестини

Генсек НАТО: Європа стрімко втрачає вплив у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: