Військові Норвегії та Фінляндії запідозрили РФ у втручанні в роботу системи GPS

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проблеми виникали під час навчань НАТО.

В Лапландії, у північній частині Фінляндії порушилася робота геолокаційного сервісу GPS. У збоях підозрюють Російську Федерацію.

Про це повідомляє портал Yle.

Видання наголошує, що проблеми в роботі системи першими виявили фінські військові, які попередили Центр авіанавігації про втручання в роботу навігації. Попередження стосувалося території від північних районів Рованіємі до норвезького кордону і на схід від Кіттіля до кордону РФ.

Подібні проблеми раніше спостерігали норвезькі військові, які пов'язували їх з активністю Росії на тлі навчань НАТО Trident Juncture.

Нагадаємо, що Норвегія прийняла в себе наймасштабніші навчання НАТО за останній час. В них взяли участь 50 тисяч військових із трьох десятків країн, 250 літаків, 65 кораблів, з-поміж них американський авіаносець "Гаррі Трумен".

ВідеоУ Норвегії стартували військові навчання НАТО

50 тисяч військових із трьох десятків країн, 250 літаків, 65 кораблів, з-поміж них американський авіаносець "Гаррі Трумен". Важливий елемент тренувань - вправи з кібербезпеки. Північноатлантичний блок відпрацьовує відбиття нападу агресора на одну з балтійських країн. При цьому в Альянсі запевняють, що військові навчання не спрямовані проти Росії.

У Норвегії стартували військові навчання НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції