Військові Південної Кореї і КНДР обговорять зниження напруженості в демілітаризованій зоні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Переговори військових переслідують мету практичної реалізації досягнутих на міжкорейському саміті домовленостей.

Зустріч високопоставлених військових армій Південної Кореї і КНДР відбудеться в демілітаризованій зоні в селі Панунджом у вівторок.

Про це повідомили південнокорейські ЗМІ, - пише Інтерфакс.

"Ми зробимо все від нас залежне, щоб на цій зустрічі переконатися в можливості втілення в життя заходів щодо зниження військової напруженості і досягнення довіри між двома Кореями", - заявив журналістам глава делегації Південної Кореї генерал-майор Кім До Гюн.

Переговори військових переслідують мету практичної реалізації досягнутих на міжкорейському саміті домовленостей з "практичного усунення небезпеки війни", наголошується в повідомленнях.

Фотогалерея КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Нагадаємо, Дональд Трамп і Кім Чен Ин зустрілися 12 червня в Сингапурі, де провели історичний саміт між країнами. Американський лідер назвав цю зустріч "набагато краще, ніж хто-небудь міг очікувати". Під час зустрічі лідери підписали документ про ядерне роззброєння Північної Кореї і гарантії безпеки для азіатської країни з боку США. Після саміту президент Штатів дав прес-конференцію, де розповів подробиці розмови з Кім Чен Ином, а також про санкції, війні на Корейському півострові і багато іншого.

Однак сторони домовилися надалі працювати над пошуком рішення з цих питань.

Вибір редакції