Військові почесті і шкарпетки з зображенням винищувачів ВМС США: подробиці похорону Буша-старшого

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тіло екс-президента було поховано з військовими почестями у місті Коледж-Стейшн.

Екс-президента США Джорджа Буша-старшого, який помер 30 листопада, поховали в четвер увечері в Техасі.

"41-й президент Сполучених Штатів Америки, Джордж Герберт Уокер Буш, знайшов останній притулок на території бібліотеки Буша", - написав офіційний представник родини Бушів Джим Макграт у твіттері.

Тіло екс-президента було поховано з військовими почестями у місті Коледж-Стейшн на території президентської бібліотеки при Техаському сільськогосподарському та машинобудівному університеті.

Фотогалерея Політики, військові, індіанці і собака: у Капітолії прощаються із Джорджем Бушем-старшим (12 фото)

Під час церемонії поховання літаки ВМС США здійснили демонстраційний політ в пам'ять про покійного президента.

За словами представника сім'ї Буша Макграта, Буш-старший був похований в шкарпетках із зображенням винищувачів ВМС США. Участь у Другій світовій війні в якості військового льотчика було предметом особливої гордості 41-го президента США.

На закритій церемонії були присутні рідні покійного, включаючи його старшого сина, 43-го президента США Джорджа Буша-молодшого, священики та рота почесної варти у супроводі військового оркестру.

Раніше відбулася прощальна церемонія в церкві Святого Мартіна в Гюстоні, в якій взяли участь близько 1200 осіб.

Буш-старший буде похований поруч зі своєю дружиною Барбарою Буш, яка померла 17 квітня 2018 року, і дочкою Робін, померла у віці трьох років.

41-ий президент США Джордж Буш-старший помер 30 листопада на 95-му році життя. В останні місяці, як повідомляють ЗМІ, часто надходили повідомлення про його погане самопочуття.

Відео У Вашингтоні попрощались з Джорджем Бушем-старшим

В Америці завершилося кількаденне прощання з Джорджем Бушем-старшим. 41-го президента США поховали на території бібліотеки його імені в Техасі. Уже без журналістів, лише у присутності близьких родичів і друзів. Джордж Буш-старший пішов з життя у 94 роки. 

У Вашингтоні попрощались з Джорджем Бушем-старшим

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції