Військові США через 5 років перетворяться на "залізних людей"

У США втілили в життя ідею фільму "Залізна людина", створивши спеціальні костюми для військових, що значно збільшують фізичну силу людини.

Американській солдати через п'ять років стануть схожими на героїв фільму "Залізна людина".

Військові в зонах бойових дій носитимуть спеціальні силові костюми XOS2 ("Ексос-2").

Ці екзоскелети, розроблені військово-промисловою фірмою Raytheon, дозволять їм легко переносити 70-кілограмові вантажі і проламуватися крізь чотиришарові дощаті стіни.

Розроблені дві моделі костюмів: для військових дій і для перенесення ваги. Військовий костюм, що складається тільки з штанів на силового каркасу, допоможе солдатові встояти під вагою ранця, а цивільний, що облягає все тіло, полегшить солдатові доставку води, інших припасів, коробок з патронами або танкових снарядів.

Інженер Рекс Джеймсон запевняє, що солдат у силовому костюмі може проломитися крізь міцну дощату стіну. Один боєць, який знаходиться всередині екзоскелету, може виконувати роботу двох-трьох військовослужбовців, хвалиться фірма-розробник.

Випробувати костюм запропонували актору Кларку Греггу, що зіграв одну з ролей у серіалі "Залізна людина". Він підтвердив, що розробники "Ексоса-2" ближче всіх підійшли до костюма, про який йшла мова у фантастичному фільмі. Цифра 2 присутня в назві, оскільки це дійсно другий зразок - у порівнянні з першим він менш енерговитратний. Нинішня версія костюма все ж передбачає постійне підключення до джерела живлення, але надалі його вдосконалять, щоб він зміг працювати автономно.

Віце-президент фірми доктор Фрейзер Сміт пояснив, що автономна версія може з'явитися протягом 3-5 років після нинішньої.

У стрічці "Залізна людина" головний герой Тоні Старк винаходить і використовує спеціальний костюм, оснащений високотехнологічними пристроями і мініатюрним джерелом енергії. Одягаючи цей костюм, Старк стає Залізною Людиною, готовою захищати світ. Костюм надає йому практично необмежену силу і здатність літати.

Читайте також:

Офіцери ВПС: інопланетяни знешкоджують ядерні ракети США і Великобританії

США розпочали нову операцію в Афганістані

У Криму пройшли військові навчання, є перші потерпілі

Солдатів США звинуватили у розчленовуванні афганців на трофеї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: