Військові США заради кар’єри голодують, п'ють проносне та роблять ліпосакцію

Через армійські стандарти фізичної форми, які було сформовано нещодавно, військові США, які бояться втратити службу, вдаються до непопулярних методів.

Американські солдати почали активно користуватися ліпосакцією, голодуванням і препаратами для зниження ваги, щоб відповідати армійським стандартам фізичної форми.

Як показав офіційний звіт 2009 року, більше третини американських військовослужбовців не відповідають таким стандартам через підвищену вагу. Цим військовим призначені додаткові дослідження для визначення відносного вмісту жирової маси в організмі.

Якщо цей показник виявиться вищим від прийнятої норми, солдат не зможе просунутися по службі або зайняти командну посаду. Якщо він не скине вагу протягом двох місяців, може постати питання про демобілізацію.

Із 1992 по 2007 рік близько 24 тисяч американських військовослужбовців втратили контракт зі збройними силами через надлишкову масу тіла.

Страх закінчення військової кар'єри змушує службовців вдаватися до жорстких заходів з контролю ваги. Як показали анонімні опитування, солдати і офіцери часто вживають високі дози проносних і пригнічують апетит препаратів, а також користуються ліпосакцією.

За словами службовців, реклама ліпосакції почала з'являтися у внутрішніх періодичних виданнях військових баз і армійських тренувальних залах. Військові також відзначали, що командуванню всі це добре відомо.

При цьому командування та військові лікарі постійно попереджають солдатів про ризики, пов'язані з нездоровими методами схуднення. Як зазначив головний дієтолог американської армії Джордж Діллі, у фахівців досі немає чіткого розуміння масштабів цієї проблеми, оскільки солдати, побоюючись розголосу, приховують свої зусилля щодо зниження ваги.

Читайте також:

Британські військові стали занадто товстими, щоб воювати

У Китаї трирічний хлопчик-гігант важить 60 кг

Найтовстіша британка померла, таємно харчуючись фаст-фудом в клініці

Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: