Військові з КНДР і США обговорили загибель корвета "Чхонан"

У ході зустрічі високопоставлених військовослужбовців Північної Кореї з представниками командування військ ООН на Корейському півострові обговорили загибель південнокорейського корвета "Чхонан".

Високопоставлені військовослужбовці Північної Кореї провели зустріч з представниками командування військ ООН на Корейському півострові.

Зустріч відбулася в четвер, 15 липня, в селі Пханмунджом, розташованої на кордоні між Північною і Південною Кореями. У ході зустрічі представники обох сторін - полковник ЗС США Курт Тейлор (Kurt Taylor) та його колега північнокорейський полковник Кі Енг Пак (Pak Ki-Yong) - обговорили загибель південнокорейського корвета "Чхонан".

Переговори між військовими з США і КНДР триватимуть 90 хвилин. Подробиці щодо порушених на зустрічі тем, поки не наводяться.

Як передбачалося раніше, за результатами цих переговорів сторони повинні домовитися про зустріч на більш високому рівні за участю генералів КНДР і США. Ця зустріч стала першою з моменту затоплення, як стверджується, північнокорейського підводного човна корвета ВМС Південної Кореї.

Нагадаємо, "Чхонан" зазнав аварії в кінці березня 2010 року. Південна Корея звинуватила в події свого північного сусіда, проте Пхеньян заявив про свою непричетність до того, що трапилося. До розслідування інциденту підключилася міжнародна комісія, яка уклала, що корвет ВМС Південної Кореї був торпедований північнокорейською субмариною.

Із засудженням Пхеньяну виступили багато західних країн; в липні Рада безпеки ООН прийняла резолюцію, що засуджує потоплення південнокорейського корвета "Чхонан" в Жовтому морі, проте не стала перекладати провину за загибель корабля на КНДР.

У свою чергу Північна Корея продовжує наполягати на своїй невинності, називаючи результат роботи комісії сфабрикованими.

Читайте також:

КНДР пішла на поступки Південній Кореї у справі про затонуле судно

Рада безпеки ООН відмовилася звинуватити КНДР у загибелі корвета "Чхонан"

Пхеньян висловив готовність обговорювати ядерне роззброєння

ВідеоЗатоплення корвета Cheonan

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: