Військові застрелили чоловіка, який влаштував вибух на центральному вокзалі у Брюсселі

Інших жертв внаслідок інциденту не було. 

Бельгійські війська, які патрулювали Брюссельський центральний вокзал, "знешкодили" людину після невеликого вибуху у вівторок 20 червня.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на поліцію.

"На Центральному вокзалі стався інцидент, навколо людини був вибух. Ця людина була нейтралізована солдатами на місці події", - сказав речник поліції. "Наразі поліція перебуває на вокзалі і все знаходиться під контролем".

Вокзал та прилеглі історичні райони міста, які були переповнені туристами та місцевими жителями були частково евакуйовані. Поліція встановила кордон безпеки.

За даними правоохоронців, інших жертв внаслідок інциденту не було. Наразі у поліції не змогли сказати, чи був зловмисник із "поясом смертника", і незрозуміло, чи підстрелена людина жива.

ВідеоБельгійська поліція допитує підозрюваного у спробі вчинити теракт у Брюсселі

Нагадаємо, 22 березня 2016 року два вибухи прогриміли в аеропорту Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнала вибухи терактом. На аеродромі вибуховий пристрій привів в дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також прогриміли вибухи у метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" і "Шуман".

Терористів Халіда Бакрауї і Наджима Лашрауі, яких вважають виконавцями вибухів у метро та аеропорту Брюсселя, знайшли в базі Інтерполу. Відзначається, що Халід Бакрауї, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрауі, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Загалом, в результаті терактів в аеропорту і метро Брюсселя загинули 35 людей.

Залиште свій коментар