Військовий розробив програму для iPhone, яка вираховує місцезнаходження талібів

Американський військовий розробив додаток для iPhone, що дозволяє запеленгувати талібів.

Капітан армії США Джонатан Спрінгер розробив програму для iPhone, яка може допомогти американським військовим визначати місцезнаходження талібів.

За допомогою камери, компаса і карт GPS додаток видає точні координати місця, звідки противник веде вогонь.

Додаток називається Tactical Nav, в дослівному перекладі "тактична навігація". За словами Спрінгера, програма працює дуже точно, він розробив її спеціально для солдат і особисто протестував, перебуваючи в Афганістані. Програма дозволяє відразу ж відправляти отримані дані в командний центр для швидкого нанесення атаки з повітря.

Спрінгер розповідає, що ідея створити подібну програму з'явилася у нього після того, як два його друга було вбито талібами рік тому. У розробку він вклав понад $ 30 тисяч.

Спрінгер намагався продати програму Пентагону, але військове керівництво не проявило ніякого інтересу до його розробки. За словами Спрінгера, відмова американських військових дуже розчарував його.

"Мені дійсно прикро, тому що я роблю це для армії. Але це тільки надихає мене на подальшу роботу", - сказав Спрингер. Для того, щоб якось окупити свої витрати, він вирішив виставити додаток на продаж в інтернеті. Тепер будь-який бажаючий може придбати його через онлайн-магазин Apple Store за $ 5,5.

Читайте також:

США визнали, що ведуть переговори з талібами

Обама заявив про початок виведення військ з Афганістану

Війни США за останні 10 років забрали життя 255 тисяч людей

Чехія скерувала до Афганістану підрозділ елітного спецназу

Принц Гаррі воюватиме в Афганістані під чужим ім'ям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: