Вийти на площу Революції в Москві збираються більше 20 тисяч людей

Дата публікації
Перегляди
4234
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вийти на площу Революції в Москві збираються більше 20 тисяч людей

Масові протести опозиції не вщухають в Росії з 4 грудня / Фото: zyalt.livejournal.com

На площі в Москві, де в суботу хочуть вийти на акцію протесту десятки тисяч людей, терміново почали "ремонтні роботи".

У Росії триває підготовка до масових акцій протесту незгодних із результатами виборів до Держдуми, які планується провести по всій країні 10 грудня.

Про своє бажання взяти участь у московському мітингу в Facebook заявили вже майже 24 тисячі людей. Усього запрошення були розіслані майже 80 тисячам учасникам мережі.

У російській мережі "ВКонтакте" відповідна група набрала значно менше учасників - мітингувати твердо вирішили більше 9 тисяч, не виключили своєї присутності 12,5 тисяч людей.

Мітинг має пройти на площі Революції. Він узгоджений з владою, проте в заявці на проведення зазначено, що на захід збереться не більше 300 учасників.

Тим часом мерія російської столиці раптово почала ремонтні роботи на площі Революції: її вже почали огороджувати, а у Мосводоканалі пояснили, що ремонт пов'язаний з аварією на трубопроводі.

Окрім Москви, аналогічні акції протесту заплановані на суботу ще в 37 російських містах, передає BBC Russian. Про бажання взяти участь у петербурзькому мітингу під гаслом "Ми не обирали шахраїв і злодіїв" у Facebook заявили 1200 осіб.

Готується до масових акцій і влада. До Москви почали стягувати важку спецтехніку. За даними російських ЗМІ, наводити порядок у столиці в суботу будуть бійці підмосковної дивізії ім. Дзержинського Внутрішніх військ МВС.

"До понеділка щоранку ми будемо висуватися до Москви. У суботу патрулюватимемо площі в центрі Москви і метро. У неділю два батальйони дивізії ім. Дзержинського висуватимуться в район Манежної площі" - розповів джерело у внутрішніх військах виданню РБК Daily.

Читайте також:

Росія у протестах: чи має опозиція шанс на успіх

Фанати Путіна, яких звезли у Москву, ночують у "хлівах для бидла" (відео)

Всеросійську акцію протесту готують на 10 грудня

В Інтернеті виклали пам'ятку для учасників "російської революції"

В Москві та Пітері нові арешти опозиції

В Москві та Пітері нові арешти опозиції
Наступна публікація