Вийти з ЄС чи залишитися: у Британії вишикувалися черги з охочих проголосувати на референдумі

Попри зливи й підтоплені дороги, люди поспішають віддати голос.

У Великій Британії зранку спостерігається висока явка на виборчих дільницях: країна сьогодні на референдумі вирішує чи залишитися в Євросоюзі, чи вийти з цього політичного об'єднання.

Як пише Guardian, у деяких частинах Лондона жителі змушені йти крізь потоки води через потужну зливу, яка навіть підтопила будинки. 

Британський журналіст Джон Сноу зазначив, що жодного разу не бачив "таких великих черг" на своїй дільниці.

Guardian повідомляє, що згідно з останніми опитуваннями, прихильників членства Британії в ЄС поки що більше. Дослідження центру Ipsos MORI показало, що збереження Британії у ЄС підтримують 52% опитаних. 

Більшість головних фігур британського політикуму вже проголосували - серед них і прем'єр-міністр Девід Кемерон. Як відомо, він у лютому 2016 року досяг домовленостей із Брюсселем щодо реформи європейських інститутів на умовах Лондона в обмін на збережене членство в союзі.

Сьогодні Велика Британія може вийти із ЄС

Від їхнього волевиявлення залежить доля усієї Європи. Дебати точилися кілька місяців. Агітаційні акції противники та прихильники Британії в ЄС проводили по усій країні. Найактивніше до виходу з об'єднаної європейської спільноти схиляв колишній мер Лондона Борис Джонсон. Каже, у країни нарешті є шанс стати самостійною й усі рішення приймати без тиску Брюсселя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: