Візи до США можуть подорожчати

Сполучені Штати мають намір суттєво збільшити консульський збір.

Держдепартамент США вніс пропозицію збільшити консульський збір для неімміграційних віз в країну до $140.

Зокрема, в повідомленні Держдепартаменту говориться: "Відповідно до внесеної пропозиції заявники на всі категорії віз, включаючи Б-1/Б-2 (туристичні і бізнес-візи), а також за студентські візи і візи для учасників програм обмінів стягуватиметься в сумі 140 доларів".

Держдепартамент відзначає, що збільшення консульського збору викликане необхідністю покрити вартість оформлення неімміграційних віз, що зростає.

У заяві також говориться, що нинішній розмір консульського збору, що становить $131, нижче, ніж вартість витрат, що фактично існує в даний час, на оформлення візи.

Консульський збір для спортсменів, артистів і співробітників розважальної індустрії, тимчасових працівників і священнослужителів, що в'їжджають в США, буде збільшений до $150. Вартість так званої візи нареченої складатиме $350.

Раніше згадувалося про те, що західні дипломатичні представництва в Україні, створюючи перепони для отримання візових документів, не тільки принижують українців, а ще й "годують" чорний візовий ринок, підштовхуючи людей в руки напівлегальних ділків.

Читайте також: 

Візи на чорному ринку: дорого, але без черг і довідок

В Україні розробили паспорт для безвізового в'їзду у 188 країн

Експерти ЄС перевірять готовність України до безвізового режиму

Країни ЄС відмовляють українцям у візах через підробки документі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: