Візит Саакашвілі до США під питанням

Візит президента Грузії Михайла Саакашвілі до США може бути відмінений через дострокові президентські вибори.

Мет'ю Брайза
За словами Мет'ю Брайза, США не підтримуватимуть кого-небудь з кандидатів на пост президента Грузії.
Візит президента Грузії Михайла Саакашвілі до США може бути відмінений через дострокові президентські вибори, повідомив заступник помічника держсекретаря США Мет'ю Брайза на брифінгу в посольстві США увечері 13 листопада.

Візит Саакашвілі до США планувався в грудні 2007 року, передає агентство "Новости-Грузия". Дострокові вибори президента Грузії призначені на 5 січня 2008 року, і Саакашвілі має намір брати участь в них.

Саакашвілі призначив ці вибори після розгону багатотисячного мітингу опозиції, що вимагала відставки президента Грузії.

"Цей візит планувався давно. Звичайно, зараз це треба все переглядати, якщо він кандидат на пост президента. Остаточне рішення ухвалить Джордж Буш, але взагалі я знайомий з такою практикою", - заявив Брайза.

За його словами, США не підтримуватимуть кого-небудь з кандидатів на пост президента Грузії. "США не можуть підтримувати одного або іншого кандидата, тому що у такому разі нам здасться, що ми не підтримуємо процес демократії, що ми підтримуємо осіб. Це не буде зроблено", - повідомив Брайза.

При цьому він не зміг відповісти, який рейтинг у президента Грузії. "Я не можу сказати яка популярність у Саакашвілі, це покаже нам 5 січня. Вимогою опозиції було встановлення дати парламентських виборів, і я сподіваюся що це питання вирішить плебісцит 5 січня", - сказав дипломат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: