Влада Бахрейну випустила більше 100 політичних в'язнів

Звільнено більше 100 ув'язнених, зокрема, 23 шиїтські активісти, звинувачені раніше у спробі державного перевороту.

 Влада Бахрейну, що зіткнулася з масовими антиурядовими демонстраціями, почала випускати з в'язниць політичних в'язнів. Звільнено більше 100 ув'язнених, зокрема, 23 шиїтські активісти, звинувачені раніше у спробі державного перевороту.

Звільнення в'язнів влада ініціювала, прагнучи налагодити діалог з опозицією. Також керівництво країни оголосило про помилування одного з лідерів опозиції, що проживає за кордоном, - Хасана Мушаіма.

В опозиції вітають таке рішення влади, але стверджують, що у в'язницях Бахрейну залишаються десятки або навіть сотні політв'язнів.

"Ми навіть не знаємо точну кількість звільнених людей. За нашими даними, у в'язницях перебували понад 600 політичних в'язнів, і тільки частина з них були звільнені ", - заявив адвокат Мухаммед Таджір, що захищає інтереси деяких опозиціонерів.

Нагадаємо, розпорядження про звільнення ув'язнених підписав 21 лютого король Бахрейну Хамад бен Іса аль-Халіфа, тим самим задовольнивши одну з вимог опозиції.

Керівництво Бахрейну сподівається, що звільнення з в'язниць представників опозиції дозволить налагодити діалог з учасниками тривають в країні антиурядових демонстрацій.

Масові акції протесту з вимогою політичних реформ, відставки уряду і "встановлення справжньої конституційної монархії" тривають у Бахрейні з 14 лютого на тлі антиурядових заворушень, що охопили цілий ряд країн регіону, в числі яких Туніс, Єгипет, Ємен і Лівія.

Протестуючі, більшість з яких мусульмани-шиїти, що становлять 75% населення Бахрейну, вимагають більших прав і впливу в країні, біля керма якої стоять мусульмани-суніти. Влада спробували покінчити з протестом за допомогою сили, але невдовзі наслідний принц Бахрейну Сальман бен Хамад Аль Халіфа наказав військовим покинути житлові квартали столиці і закликав до діалогу з шиїтською громадою.

Читайте також:

У Бахрейні, по поверненню лідера опозиції, відновилися протести

Король Бахрейну помилував засуджених опозиціонерів

У Бахрейні - нові протести, почався страйк вчителів

Революції в арабському світі вийшли з-під контролю влади

ВідеоВлада Бахрейну випустила більше 100 політичних в'язнів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: