Влада Чечні відхрещується від переговорів з сепаратистами

Чеченський спікер заявив, що він веде засідання парламенту на батьківщині, а не зустрічається з Ахмедом Закаєвим у Норвегії.

Спікер парламенту Чечні Дукуваха Абдурахманов спростував повідомлення західних ЗМІ про те, що він веде переговори з оголошеним в міжнародний розшук емісаром чеченських сепаратистів Ахмедом Закаєвим.

За словами Абдурахманова, він перебуває в Чечні і проводить там засідання парламенту. Раніше агентство AFP поширило інформацію, що спікер чеченського парламенту та Закаєв зустрічаються в Норвегії.

Журналісти посилалися на директора організації "Форум за мир в Чечні" Айвара Амудсена, який заявив, що ці переговори були схвалені президентом Чечні Рамзаном Кадировим.

Ахмед Закаєв в 2007 році був обраний прем'єром самопроголошеної республіки Ічкерія. З 2003 року постійно проживає в Лондоні, де отримав політичний притулок. Російська влада оголосила його в міжнародний розшук за терористичну діяльність.

Коли після замаху на президента сусідньої республіки Інгушетії Юнус-бека Євкурова Рамзан Кадиров пообіцяв в найкоротші терміни знищити всіх бойовиків в Чечні, він додав, що у Ахмеда Закаєва "ще є час подумати". Кадиров підкреслив, що Закаєв йому був потрібний "для політичної нормалізації обстановки в республіці".

Читайте також:

Емісар сепаратистів Закаєв проводить переговори з владою Чечні

Мєдвєдєв зажадав від спецслужб "не церемонитися з бандитами"

На президента Інгушетії скоєно замах: він у реанімації

У Чечні знову ввели режим контртерористичної операції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: