Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влада Еквадору переслідує екс-президента через корупцію

Його мають взяти під варту.

Національний суд Еквадору прийняв рішення про превентивне взяття під варту колишнього президента Рафаеля Корреа за його передбачувану причетність до випадків корупції під час укладання держконтрактів. Про це повідомляє агентство EFE.

Як зазначається, у липні минулого року Національний суд Еквадору також видав ордер на арешт Корреа, який очолював американську країну в 2007-2017 роках, і направив запит в Інтерпол з проханням оголосити його в розшук. Це сталося після того, як екс-президент не виконав судової постанови — на час розгляду кримінальної справи про викрадення опозиціонера Фернандо Бальди політик повинен був бути в суд кожні 15 діб, починаючи з 2 липня. Корреа в останні місяці проживає в Бельгії, звідки родом його дружина.

Якщо Корреа не повернеться в Еквадор, то судовий процес буде припинений. Національне законодавство південноамериканської республіки забороняє заочно виносити вироки у справі, пов’язаній з викраденням.

Нагадаємо, 7 липня повідомлялося, що одразу кілька латиноамериканських країн відправили під суд своє вище керівництво: президентів та віцепрезидентів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції