Влада французького міста підтвердила купівлю розкішних вілл сім'єю Путіна

Як мінімум один із будинків належить ймовірному зятеві російського президента.

Заступник мера французького курортного міста Біарріц Джоселін Кастаньєд підтвердив, що сім'я російського президента Володимира Путіна володіє двома віллами в районі цього міста.

Про це Кастаньєд розповів виданню Time, передає Дождь.

За словами заступника мера Біарріца, один будинок належить ймовірному зятеві Путіна Кирилу Шамалову, який купив його у 2012 році.

Джоселін Кастаньєд стверджує, що нерухомість була придбана законним шляхом: родичі російського президента при купівлі будинку пройшли ті ж перевірки, через які проходять всі іноземні інвестори.

Заступник мера Біарріца додав, що члени сім'ї Путіна регулярно приїжджають в місто, люди бачать їх на ринках, на прогулянках. "Але ми не підходимо і не робимо з ними селфи. Нас не хвилює, хто вони", — розповів Кастаньєд.

Почесний консул Росії у Біаріцці Александр де Міллер де Ла Серда підтвердив, що колишня дружина президента Людмила Путіна майже щороку приїжджала в це місто "на води", як до, так і після розлучення з Путіним. При цьому Ла Серда стверджує, що вона зупинялася в готелі Miramar або в будинку, який "належить нашому загальному другу з петербурзького кола Путіна".

Фотогалерея Журналісти показали французькі вілли екс-дружини та доньки Путіна за мільйони євро (2 фото)

Нагадаємо, раніше Центр по дослідженню корупції та організованої злочинності (OCCRP) повідомив, що можливий чоловік екс-дружини президента РФ Людмили Путіної є власником елітної вілли на узбережжі Франції вартістю близько 7 мільйонів євро.

Бізнесмен Артур Очеретний, якого називають новим чоловіком Путіної, в грудні 2013 року – через півроку після розлучення президентського подружжя - купив віллу "Сюзанна" у французькому місті Англет. Підтверджують покупку документи потрапили в розпорядження OCCRP.

У 2015 році агенція Reuters повідомляла про придбання чоловіком доньки Путіна – Кириллом Шамаловим - вілли за $ 3,7 млн у французькому Біарріце. Примітно, що вона розташовується за кілька кілометрів від вілли Очеретного. 

Залиште свій коментар