Влада Гаваїв може заборонити купувати сигарети всім, кому не виповнилося 100 років

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правила продажу сигарет можуть змінити.

Законодавчі збори штату Гаваї (США) розглянуть проект закону про введення заборони на продаж сигарет людям, які не досягли 100 років. Про це повідомляє телеканал CNN.

Таку ініціативу запропонував республіканець Річард Криган. Він вважає, що жителі Гаваїв "страждають від власної залежності від сигарет", бо держава збагачується через податки від реалізації тютюнових виробів.

"Сигарета вважається найбільш смертоносним артефактом в історії людства", - йдеться у проекті.

Телеканал повідомляє, що закон має  набути чинності до 2024 року: вік для продажу сигарет будуть збільшувати поступово. Обмеження не торкнуться сигар, електронних сигарет та жувального тютюну. Своєю чергою, туристам не заборонять привозити тютюнові вироби з собою.

Нагадаємо, у грудні 2018 року нове дослідження виявило, що вейпінг принаймні на 95% менш шкідливий, ніж куріння, проте 44% відсотки курців помилково вважають, що він так само шкідливий.

ВідеоВ Україні сигарети можуть зникнути з вітрин магазинів

Вітрина з сигаретами заохочує дітей палити, а дорослих схиляє до тютюнової залежності. У Верховній раді планують боротися з сигаретними вітринами. Депутати хочуть ухвалити законопроект, який пропонує приховати усі вітрини з сигаретами. А поки депутати дискутують – ми спитали думку людей.

В Україні сигарети можуть зникнути з вітрин магазинів

Залиште свій коментар

Вибір редакції