Влада Грузії хоче викупити опозиційний канал

Телеканал "Імеді", основний медіарупор грузинської опозиції, може бути викуплений владою - ЗМІ.

За відомостями газети "Комерсант", влада Грузії "активно опрацьовує" можливість придбання опозиційного телеканалу "Імеді". Для цього офіційний Тбілісі планує зняти арешт з майна телеканалу, щоб потім він повністю перейшов у власність Руперта Мердока, у якого він згодом буде придбаний "за будь-яку ціну".

Ніно Бурджанадзе
УНІАН
В.о. президента Грузії Ніно Бурджанадзе
Генпрокуратура Грузії почала розгляд питання про зняття арешту з майна "Імеді" після відповідного прохання виконуючої обов'язки президента Грузії Ніно Бурджанадзе. Про це сама Бурджанадзе повідомила в ході брифінгу, на якому своє прохання вона мотивувала "необхідністю забезпечення рівних можливостей ЗМІ в передвиборний період", притому що "ця телекомпанія як і раніше належить одному з кандидатів в президенти, Бадрі Патаркацишвілі".

Патаркацишвілі насправді належить контрольний пакет, 51 відсоток акцій телекомпанії. Акції, що залишилися, належать News Corp. Руперта Мердока. "Комерсант", посилаючись на свої джерела в грузинському парламенті, стверджує, що влада Грузії не "залишає спроб переконати News Corp. вступити (у тій або іншій формі) у володіння всім пакетом акцій "Імеді". Потім, за задумом, держава викупить "Імеді" у Мердока і одержить контроль над впливовим телеканалом.

Очікується, що "Імеді" відновить роботу до кінця цього тижня. Три тижні тому, 14 листопаду 2007 року, Тбіліський міський суд на вимогу грузинської Генпрокуратури наклав арешт на майно і ліцензію на віщання телекомпанії "Імеді". Офіційною причиною закриття називалася антидержавницька діяльність телекомпанії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: