Влада Гвінеї оголосила надзвичайний стан

Через безлади після оголошення підсумків президентських виборів у Гвінеї введений режим надзвичайного стану у зв'язку.

У Гвінеї введений режим надзвичайного стану у зв'язку з безладами, що почалися після оголошення підсумків президентських виборів.

Результати виборів були оголошені в понеділок, 16 листопада. Переможцем був визнаний Альфа Конде, представник народності мандінка. Його основним суперником був Селла Дален Діалло, колишній прем'єр-міністр країни, представник народу фульбе.

З моменту оголошення підсумків виборів жертвами зіткнень між двома цими етнічними групами вже стали семеро людей. Заворушення відбулися також у сусідній з Гвінеєю Сьєрра-Леоне, де проживає значна кількість гвінейців. Поліція Сьєрра-Леоне затримала за підозрою в причетності до безладів 35 людей.

Минулі президентські вибори стали першими демократичними виборами в історії Гвінеї. Перший тур голосування відбувся 27 червня, другий повинен був пройти 18 липня, але багато разів відкладався і в результаті відбувся 7 листопада.

Після оголошення підсумків прихильники Селла Дален Діалло вийшли на вулиці, почали палити покришки і громити будинки, що належали мандінка, які становлять більшість у лавах силових структур країни.

Читайте також:

У "загубленому світі" Папуа - Нової Гвінеї відкрили 200 нових видів

У Папуа - Новій Гвінеї стався землетрус магнітудою 7 балів

Євросоюз різко розкритикував дії військових у Гвінеї-Бісау

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: