Влада і опозиція Грузії проведуть переговори

Католикос-Патріарх вся Грузії Ілія II переконав представників влади та опозиції сісти за стіл переговорів.

Глава Грузинської православної церкви Католікос-Патріарх вся Грузії Ілія II на зустрічі у своїй резиденції переконав представників влади та опозиції сісти за стіл переговорів.

"Ми одержали від патріарха настанови і заклик до політичних переговорів. Сьогодні ввечері ці переговори з питань вдосконалення виборчої системи ми проведемо вже в будівлі парламенту о 19 годині (17 за київським часом – ред.)", - сказала Бурджанадзе журналістам після завершення зустрічі.

Ілія ІІ
Католикос-Патріарх вся Грузії Ілія II (Фото: mfa.government.bg)
Перші з часу розгону багатотисячних мітингів і введення надзвичайного стану переговори почнуться о 17 годині за київським часом у будівлі парламенту республіки. На них обговорюватимуться поправки до Виборчого кодексу. Опозиція вимагає змінити порядок комплектування виборчих комісій і проведення мажоритарних виборів до парламенту.

Владу на зустрічі у патріарха представляли спікер парламенту Ніно Бурджанадзе, віце-спікер Михайло Мачаваріані і голова парламентського комітету з охорони здоров'я Георгій Церетелі.

Опозиція була представлена Давидом Усупашвілі (Республіканська партія), Давидом Гамкрелідзе ("Нові праві"), Кахою Кукавою (Консервативна партія), Саломе Зурабішвілі ("Шлях Грузії") і Зурабом Ткемаладзе ("Промисловці").

Як повідомляв iPlus, з 7 листопада в Грузії оголошений надзвичайний стан терміном на 15 днів. Припинена робота всіх радіо- і телеканалів окрім Громадського телебачення Грузії, підконтрольного владі. Заборонені мітинги та демонстрації. У січні 2008 року в країні відбудуться дострокові президентські вибори.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: