Влада Іраку не погодилася залишити в країні американських солдатів

Іракський прем'єр не став підписувати документ, що санкціонує продовження терміну перебування американських військовослужбовців на території Іраку.

Прем'єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі повідомив, що до кінця 2011 року 47 тис. американських солдатів залишать країну. Як повідомляється, він не став підписувати документ, що санкціонує продовження терміну перебування американських військовослужбовців на території Іраку.

За словами глави іракського уряду, сили безпеки країни в змозі самі контролювати ситуацію, а будь-яке збільшення американських військ в Іраку після 31 грудня буде мати потребу в підтримці всіх основних політичних фракцій у парламенті.

Аль-Малікі також повідомив, що військово-повітряні сили Іраку все ж таки будуть потребувати підтримки і після закінчення року, але питання іноземної допомоги буде вирішуватися тільки колективним шляхом, при підтримці всіх основних політичних груп.

Як відзначив прем'єр, він почне переговори з основними політичними блоками з цього питання після державного візиту до Південної Кореї.

Нагадаємо, 9 квітня міністр оборони США Роберт Гейтс заявив, що Вашингтон, можливо, продовжить термін перебування американських військ в Іраку і після запланованого на цей рік виведення військ.

У відповідь на цю заяву радикальний іракський шиїтський лідер Моктада ас-Садр заявив, що його прихильники відновлять збройну боротьбу проти військ США.

Читайте також:

США вербували Ватикан для участі у "справедливій війні" в Іраку

У Іраку бойовики підпалили найбільший нафтопереробний завод

Перебіжчик, зі слів якого США почали війну в Іраку, зізнався у брехні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: