Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влада Ірану назвала офіційну кількість загиблих і заарештованих під час нещодавніх протестів

Загалом на вулиці вийшли 42 тисячі демонстрантів.

За час протестів в Ірані, які тривали останніми тижнями в низці міст країни, загалом загинуло 25 осіб.

Про це в неділю, 14 січня, повідомляють органи юстиції ісламської республіки. За офіційними даними, під арештом перебувають 465 осіб, передає агенція новин AFP.

ВідеоПротестна хвиля в Ірані: більш як 20 загиблих, майже 500 заарештованих

Масове вуличне невдоволення спалахнуло минулого тижня. Люди по всій країні вийшли проти економічної політики уряду і влади духівництва. Почалося протистояння із правоохоронцями.

Протестна хвиля в Ірані: більш як 20 загиблих, майже 500 заарештованих


"Під час нещодавніх заворушень загинули 25 осіб, звичайних громадян та представників правоохоронних органів", - заявив речник судової гілки влади. Він наголосив, що жоден протестувальник не був застрелений правоохоронцями, оскільки "їм наказали не використовувати зброю".

Скільки саме цивільних і силовиків загинуло, не уточнюється. Відомо про понад тисячу поранених осіб.

Цього ж дня в Ірані розблокували популярний в ісламській республіці месенджер Telegram, заблокований після початку протестів.Протести в Ірані розпочалися одразу в низці міст 28 грудня 2017 року. Спочатку вони були спрямовані проти економічної політики Тегерана та зростання цін, однак згодом учасники акцій почали висловлювати невдоволення урядом та духовним керівництвом країни. Офіційно Тегеран заявляє, що в протестах брали участь 42 тисячі людей, утім, цю цифру складно перевірити через брак об'єктивної інформації з регіонів країни, де мешкає понад 80 мільйонів осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції