Влада Італії наказала закрити групу "Вб'ємо Берлусконі" на Facebook

Кількість учасників групи "Вб'ємо Берлусконі" у соціальній мережі Facebook перевищила 16,5 тисячі користувачів.

Керівництво італійського МВС наказало закрити групу "Вб'ємо Берлусконі" у соціальній мережі Facebook.

Уряд визнав, що учасники цієї групи дійсно ненавидять прем'єра Сильвіо Берлусконі. На думку поліцейських, йому загрожує реальна небезпека, пише італійська газета La Repubblica.

"Ми дали вказівки, щоб група, яка з'явилася на Facebook і публікує загрози прем'єрові, була негайно закрита, а тих, хто там пише, притягли до судової відповідальності", - заявив міністр внутрішніх справ Роберто Мароні.

"Не думаю, що у світі є ще країна, де хтось може написати на сайті "Уб'ємо прем'єра", - заявив Мароні. На думку міністра, якщо люди пишуть таке, вони здатні і здійснити це.

"Ці користувачі Facebook дійсно ненавидять Берлуськоні, вони закликають до його вбивства", - підтвердив міністр юстиції Італії Анджеліно Альфано.

Навіть представники опозиції турбуються за безпеку Берлусконі. Лідер Демократичної партії Даріо Франческіні вважає, що адміністратори Facebook повинні видалити екстремістську групу, поки в цю справу не втрутилася поліція. "Це ненормально", - заявив Франческіні.

Група "Вб'ємо Берлусконі" з'явилася в соціальній мережі у вересні 2008 року. Зараз кількість її учасників перевищує 16,5 тисячі. На аватарі кожного учасника зображений прем'єр усередині червоного кола, перекресленого діагональною лінією, на якій написано: "Берлусконі має померти".

Учасники групи стверджують, що вони мають намір лише обговорювати політику уряду, і не збираються нікого вбивати.

Раніше на адресу Берлусконі надійшли погрози від лівих радикалів з "Червоних бригад".

Через погрози розправи спецслужби порекомендували главі уряду уникати несподіваних появ на публіці, що не супроводжуються належними заходами безпеки.

Читайте також:

Берлусконі оголосив себе найкращим прем'єром Італії

Берлусконі скасував зустріч з королем Йордані, щоб погуляти на вечірці Путіна

Конституційний суд Італії позбавив Берлусконі недоторканності

Берлусконі пригрозили розправою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: