Влада Киргизії виплатить до 100 тисяч доларів за соратників Бакієва

Тимчасовий уряд Киргизії оголосив у розшук 12 соратників скинутого президента і пообіцяв за їхні "голови" винагороду.

Тимчасовий уряд Киргизії оголосив у розшук за скоєння тяжких і особливо тяжких злочинів родичів скинутого президента Курманбека Бакієва і його соратників.

"За реальне сприяння в розшуку і затриманні зазначених осіб" комісія тимчасового уряду із забезпечення правопорядку і безпеки призначила винагороду від 20 до 100 тисяч доларів.

Серед 12 розшукуваних колишніх чиновників - троє братів Бакієва, а також його молодший син Максим.

У розшук оголошені також екс-прем'єр Даніяр Усенов, екс-керівник Фонду розвитку Ігор Чудінов, який в 2007-2009 роках був прем'єром, екс-глава енергосектора країни Сапарбек Балкібеков, і ще низка високопосадовців.

Крім того, влада пообіцяла винагороду за інформацію про чиновників, які належали до близького оточення Максима Бакієва - заступника голови Центрального агентства з розвитку Олексія Єлісєєва і колишнього голови ради директорів ВАТ "Дастан" Олексія Ширшова.

У правоохоронних органах зазначили, що конфіденційність наданої інформації гарантується.

Нагадаємо, державний переворот у Киргизії відбувся на початку квітня. В результаті заворушень загинули більше 80 людей, близько 1500 постраждали. До влади в країні прийшов тимчасовий уряд на чолі з Розою Отунбаєвою, яка пообіцяла невдовзі провести "відкриті і чесні" вибори.

Скинутий президент Курманбек Бакієв залишив Бішкек, а нова влада видала ордери на арешт родичів Бакієва, які обіймали високі посади в державі. За попередніми даними Генпрокуратури країни, оточення Бакієва завдало державі збитків на суму більше двох мільярдів сомів (понад 43,5 мільйона доларів).

Читайте також:

Скинутий президент Киргизії займеться виробництвом іграшок

У Киргизії знайшли золото родичів скинутого президента Бакієва

Молодь Киргизії готує контрреволюцію

Бакієв заявив, що не повернеться до Киргизії як президент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: