Влада КНДР заборонила туристам телефонувати за межі країни

Іноземцям, які приїхали в КНДР на короткий термін, з січня перестали давати в оренду мобільні телефони, з яких можна зателефонувати за межі країни.

Починаючи з січня в КНДР перестали надавати в оренду мобільні телефони, з яких можна зателефонувати за межі країни, іноземцям, які приїхали на короткий термін.

Відтепер таке право мають тільки іноземні громадяни, які перебувають у цій країні в тривалих відрядженнях.

Отримати телефони назад можна тільки при виїзді з країни. Натомість іноземцям, досі надавали право взяти в оренду інші телефони, прокатом яких займалася компанія, створена за участю єгипетської фірми мобільного зв'язку "Ораском Телеком". З таких мобільних телефонів іноземці можуть дзвонити один одному і за кордон, проте з їх допомогою не можна зв'язатися з мобільними телефонами, які є у громадян КНДР. Таких налічується близько 600 тис. З внутрішніх мобільних телефонів, що знаходяться у розпорядженні громадян КНДР, телефонувати за кордон не можна.

За словами туристів, які відвідували останнім часом КНДР, стало відомо, що рішення про введення нових обмежень було прийнято ще наприкінці минулого року.

На думку експертів, приводом до такого рішення стали заворушення на Близькому Сході, в яких велику роль зіграли мобільні засоби зв'язку.

Додамо, що ЗМІ КНДР, зокрема, досі нічого не повідомляли про повалення режиму Хосні Мубарака в Єгипті, який підтримував тісні відносини з Пхеньяном.

Нагадаємо, раніше в сусідньому Китаї глава держави Ху Цзіньтао розпорядився посилити контроль за інтернет-простором в країні у зв'язку з активізацією закликів опозиції до виступів. У своєму зверненні на зборах вищої партійної бюрократії голова КНР не згадав прямо про заворушення в арабських країнах, проте закликав посилити контроль за віртуальним простором.

Китай також обмежив поширення новин про революцію, що сталася в Єгипті, в результаті якої колишній президент країни Хосні Мубарак подав у відставку, передавши владу військовим. Тоді більшість газет та інтернет-порталів опублікували короткі повідомлення з офіційного інформаційного агентства "Сіньхуа", яке, у свою чергу, не пов'язує відставку Мубарака з масовими протестами, які проходили в Єгипті більше двох тижнів.

Читайте також:

КНДР почала підготовку до третіх ядерних випробувань

У лідера Північної Кореї знайшли таємного сина

КНДР запідозрили у створенні секретних ядерних об'єктів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: