Влада Латвії за 3 млн доларів продала росіянам ціле місто

Російська компанія придбала з аукціону колишнє військове містечко у Латвії, де є будинки, школа, лікарня і підземні сховища.

Влада Латвії продала з аукціону колишнє військове містечко, збудоване за радянських часів. Об'єкт придбала російська компанія за 3,1 млн доларів.

На торги місто виставило державне агентство з приватизації, початкова ціна незвичайного лоту становила 300 тисяч доларів. Претендентів було троє, але виграло конкурс російське підприємство "Алексєєвскоє-Сервіс".

Загальна площа містечка "Межайне" (або Скрунда-1, Скрундський округ, у 150 км. на захід від Риги) 45,1 гектарів. Там розташовані 70 будинків та інших споруд, зокрема школа, дитячий садок і лікарня. На випадок атомної війни є навіть підземні сховища. Але більшість будівель у жахливому стані.

Місто було зведене у 1970-х роках, там мешкали працівники станції радіолокації і члени їх сімей. 12 років тому - після розпаду СРСР і відходу з Латвії російських військових - містечко було законсервоване.

Агентство приватизації позитивно оцінює операцію. Питання про подальше використання об'єкту буде вирішувати сам покупець відповідно до територіального планування. Причому розрахуватися за місто можна буде в розстрочку - протягом десяти найближчих років.

Читайте також:

Латвійські школярі у 10-му класі вивчатимуть російський мат

Найбідніші європейці живуть в Латвії

Латвія виділила Україні та іншим "бідним країнам" 1700 доларів

Латиші масово стоять в черзі за російським громадянством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: