Влада Лівії: ми готові до політичної реформи, але Каддафі має залишитися

У ході дипломатиного врегулювання кризи в Лівії представник уряду країни висловив готовніть до переговорів зі світовими державами та до реформування політичної системи.

Представник лівійського уряду Муса Ібрагім заявив, що влада Лівії "готова обговорювати реформу політичної системи, проведення виборів чи референдуму".

Його виступ перед іноземними журналістами в Тріполі передав у прямому ефірі британський телеканал "Sky News".

Ібрагім зазначив, що влада Лівії готова обговорювати зі світовими державами шляхом політичного врегулювання кризи в країні.

Однак, додав Ібрагім, Муаммар Каддафі повинен залишатися на чолі країни, оскільки "тільки він може керувати нею в перехідний період, як гарант єдності Лівії".

Ібрагім підкреслив також, що майбутнє Лівії повинні вирішувати самі лівійці, а не іноземні держави.

"Умова, яку ми висуваємо, дуже проста: не вирішуйте за нас нашу долю. Майбутнє Лівії повинні вирішувати самі лівійці на виборах або референдумі, але рішення не повинно нав'язуватися ззовні", - сказав він.

Зазначимо, що Каддафі вирішив звернутися до дипломатії для врегулювання кризи, що охопила Джамахирію. Так, у Афінах побував виконуючий обов'язки секретаря із зовнішніх зв'язків та міжнародного співробітництва Абдель Ати аль-Обейді, який передав послання керівника Джамахирії прем'єр-міністрові Греції Георгіос Папандреу. У посланні говориться, що Муамар Каддафі має намір шукати вихід із ситуації, що склалася.

Зокрема, план Каддафі передбачає передачу їм влади синові Сейф аль-Ісламу, під керівництвом якого передбачається перехід до демократичної конституційної системи правління в Лівії. Емісар Каддафі також попрямував до Туреччини, а потім він повинен прибути на Мальту.

Читайте також:

Британія планує бомбити Лівію ще мінімум півроку

Італія визнала лівійську опозицію єдиною легітимною владою

Бельгія передрікає Лівії біологічну або хімічну війну

Лівійські повстанці сподіваються на підтримку США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: