Влада Лівії попросила РФ скликати екстрене засідання Радбезу ООН

Лівія звернулася до Росії з проханням скликати засідання РБ ООН і підняти тему "надмірної агресії колонізаторів і хрестоносців" у країні.

Лівійська влада звернулася до Росії, яка є постійним членом РБ ООН, із закликом скликати її екстрене засідання.

У повідомленні вказується, що темою засідання повинна стати "надмірна агресія колонізаторів і хрестоносців, які завдають ударів по цивільних об'єктах і намагаються зробити мішенню лідера Муаммара Каддафі порушуючи дві резолюції Ради безпеки і міжнародних угод".

Раніше прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що ніхто не давав лідерам інших держав права страчувати керівника Лівії Муаммара Каддафі. Він також зазначив, що "цивілізоване співтовариство навалюється на Лівію і знищує її інфраструктуру", і це йому не подобається.

Нагадаємо, раніше у вівторок, 26 квітня, офіційний представник лівійського уряду Муса Ібрагім закликав Росію надіслати до Лівії своїх спостерігачів.

Тим часом командуючий операцією НАТО у Лівії канадський генерал-лейтенант Шарль Бушар заявив, що Альянс не переслідує мету фізичного усунення Каддафі.

У середині лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою відставки Каддафі, які згодом переросли у громадянську війну між урядовими силами і повстанцями. Лівійський лідер неодноразово заявляв, що виступи організувала "Аль-Каїда", і він не має наміру йти у відставку.

Читайте також:

Путіну не подобається, що цивілізовані країни "навалюються" на Лівію

Франція запевнила, що наземної операції в Лівії не буде

Німецькі ЗМІ оприлюднили секретний план операції ЄС у Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: