Влада Лівії запевнила, що покінчить з повстанцями за 48 годин

Син Каддафі упевнений, що за 48 годин владні війська виженуть повстанців з Бенгазі і все закінчиться.

Саїф аль-Іслам, син лівійського лідера Муаммара Каддафі, заявив, що війська підступають до повстанців Бенгазі і все закінчиться через 48 годин.

"Військова операція вже готова. Все закінчиться через 48 годин. Наші війська вже підступили до Бенгазі. Яке б рішення не прийняли щодо нашого повітряного простору, воно вже не буди мати значення. Буде вже занадто пізно", - наголосив Саїф аль-Іслам.

Лівійські військові вже закликали повстанців у Бенгазі здатися. За даними місцевих ЗМІ, в заяві уряду йде мова, що війська рухаються врятувати народ "улюбленого Бенгазі".

"Попросіть ваших ошуканих синів здати зброю, утриматися від підривної діяльності і опору. І тоді Каддафі їх амністує", - йдеться у заяві.

Влада Лівії заявила про амністію військовослужбовців, які перейшли на бік заколотників, ще в понеділок.

З 15 лютого в Лівії триває народне повстання проти лідера країни Муамара Каддафі, який правив у країні понад 40 років.

Лівія фактично розділилася на підконтрольний Каддафі Захід і Схід, який утримують збройні сили повстанців. Для управління східними територіями повстанці створили Національну раду, яка базується в Бенгазі і оголосили себе єдиною законною владою в країні.

Лівійський лідер Муаммар Каддафі продовжує запевняти у тому, що в безладах винен Усама бен Ладен і його послідовники, які одурманювали за допомогою наркотиків і алкоголю для того, щоб вони брали участь в руйнуваннях і саботажі.

Нагадаємо, армія Каддафі почала активно відбивати у повстанців місто за містом, отримуючи беззаперечну перемогу.

За останній тиждень армія Каддафі вже звільнила міста Ез-Завія, Уджалія, Рас-Лануф і Марса-ель-Брега на сході Лівії, Адждабію і вже наближається до останнього оплоту опозиціонерів - міста Бенгазі.

Читайте також: 

США планує віддати лівійській опозицій гроші, відібрані у Каддафі

Розвідка знайшла таємні мільярди Каддафі

Каддафі пригрозив Заходу "священною війною"

Армія Каддафі зайняла останній оплот повстанців на шляху до Бенгазі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: