Влада Лівії запропонувала повстанцям переговори

Екс-прем'єр країни, який зараз є послом Лівії в ООН, попросив повстанців піти на переговори, щоб зупинити кровопролиття та не дати шанс "іноземцям підкорити Лівію".

 Колишній прем'єр-міністр Лівії Азуса аль-Талха в ефірі державного телебачення закликав революціонерів до переговорів. Як відомо, телебачення в Лівії повністю контролюється прихильниками лідера джамахірії Муаммара Каддафі. Це означає, що заклик до переговорів був санкціонований владою.

Аль-Талха, який зараз є послом Лівії в ООН, попросив повстанців піти на переговори, щоб зупинити кровопролиття та не дати шанс "іноземцям знову прийти і підкорити Лівію".

Він не уточнив, про яких саме іноземців йде мова.

Колишній  прем'єр також не говорив, що влада згодна на будь-які поступки і часткове або повне виконання вимог опозиції. Зазначимо, колишній чиновник, який очолював уряд Лівії в 1980-х роках, є уродженцем східній частині країни, де сильні позиції революціонерів.

На початку березня лояльним Каддафі військам вдалося домогтися поліпшення своїх позицій. Так, повстанці залишили місто Бін-Джавад і почали залишати Рас-Лануф, побоюючись артилерійських ударів і нападів військових.

ЗМІ повідомляють про десятки загиблих та сотні поранених під час боїв. Зокрема, до лікарні міста Місрата, яке знаходиться у руках повстанців, доставлено більше 20 убитих і понад 100 поранених. У місті Бін-Джавад, яке захопили сили Каддафі, також за даними лікарів загинули щонайменше 7 і поранені більше 50 осіб.

Читайте також:

Євросоюз направив до Лівії місію

Влада Лівії: повстанці прикриваються "живим щитом" із невинних людей

Британські спецназівці, що попали у полон, залишили Лівію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: