Влада Лівії змогла пред'явити сину Каддафі лише "нелегальних верблюдів"

Дата публікації
Перегляди
1459
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Влада Лівії змогла пред'явити сину Каддафі лише "нелегальних верблюдів"

Сина Каддафі звинуватили в неліцензійному володінні верблюдами / Фото: AFP

Для звинувачень в організації вбивств і зґвалтувань не зібрали достатніх доказів.

Нова влада Лівії не змогла зібрати достатньо доказів для пред'явлення сину Муаммара Каддафі Сейфу аль-Ісламу звинувачень в організації вбивств і зґвалтувань. Про заявив представника організації Human Rights Watch Кеннет Рот.

В результаті Сейфу аль-Ісламу змогли пред'явити лише два звинувачення: відсутність ліцензії на утримання верблюдів і недотримання правил в рибницьких господарств.

На думку правозахисників, сина Муаммара Каддафі необхідно передати Міжнародному кримінальному суду в Гаазі, який зможе кваліфіковано розібратися з цією справою.

Тим часом лівійська влада та загони ополченців, в руках яких знаходиться Сейф аль-Іслам, відмовляються обговорювати можливість його видачі за кордон і мають намір судити його на батьківщині.

Під час громадянської війни Сейф аль-Іслам не брав участі в бойових діях, не керував військовими підрозділами, а був "обличчям режиму": часто з'являвся на телеекранах, роздавав інтерв'ю і проводив прес-конференції від імені влади. При цьому жодного разу не повідомлялося про будь доказах того, що він скоював злочини.

Міжнародний кримінальний суд видав орден на арешт Сейфа аль-Іслама на початку лівійської громадянської війни. Його звинуватили у скоєнні військових злочинів. Сейфа аль-Іслама заарештували на заході Лівії в листопаді 2011 року.

Лівія пообіцяла провести над сином Каддафі справедливий суд

Лівія пообіцяла провести над сином Каддафі справедливий суд

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1459
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація