Влада Мексики взяла грип під свій контроль

За добу в Мексиці від грипу A/H1N1 не загинуло жодної людини, хворі видужують.

Президент Мексики Феліпе Кальдерон, виступаючи по національному телебаченню із зверненням до народу, заявив, що владі країни вдалося взяти під контроль спалах грипу A/H1N1.

"Завдяки рішучим профілактичним заходам нам вдалося нормалізувати ситуацію з епідемією грипу A/H1N1, ми готові поступово повернутися до нормального життя, відновити заняття у вузах і школах", - сказав Кальдерон.

"Зіткнувшись з новим вірусом грипу, від якого померли багато мексиканців, ми не запанікували, а почали діяти швидко і рішуче, щоб зупинити розповсюдження епідемії з летальними результатами", - додав президент.

Лідер Мексики повідомив, що за останню добу не було зареєстровано жодного смертельного випадку, а кількість заражених грипом почала зменшуватися.

"Це стало можливо завдяки героїчним зусиллям медперсоналу і ефективності медичних препаратів", - відзначив він.

Кальдерон заявив, що епідемія грипу нанесла серйозної шкоди економіці країни. Він повідомив, що в найближчий день буде обнародуваний план з пожвавлення економіки, який передбачає ослаблення податкового тягаря для виробників.

"Зараз настав час повернутися на робочі місця і з подвоєною силою узятися за роботу", - підкреслив президент.

Він також повідомив, що для залучення туристів в країну будуть понижені збори і податки для круїзних лайнерів і туристичних компаній.

Кальдерон знов закликав зарубіжні країни відмінити обмеження на польоти авіакомпаній до Мексики і заборону на ввезення мексиканської свинини, оскільки ці заходи мають дискримінаційний характер.

Про випадки інфікування людей в Мексиці і США невідомим раніше штамом вірусу грипу Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила в кінці квітня 2009 року. Про новий вірус повідомляли як про "свинячий грип", проте пізніше ВООЗ на прохання урядів низки країн і представників м'ясної галузі прийняла рішення не використовувати цей термін, замінивши його технічною назвою - "грип A/H1N1".

Згідно останнім офіційним даним, в Мексиці зареєстровано 812 випадків зараження грипом A/H1N1, зокрема 26 -  летальні.

Рівень загрози пандемії грипу A/H1N1 29 квітня ВООЗ підвищила з 4 до 5 за шестибальною шкалою.

4 травня офіційно було підтверджено 1003 випадки захворювання людей грипом A/H1N1 у світі. За даними організації, померли 27 людей: 26 - в Мексиці, один - в США.

Смерть від грипу в інших країнах не зафіксовані. Випадки захворювання підтверджені, зокрема, у Великобританії, Ізраїлі, Новій Зеландії, Канаді, Іспанії, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Нідерландах, Данії, Франції, Південній Кореї, Китаї, Італії, Ірландії, Колумбії, Португалії.

Читайте також:

"Свинячий" грип завдає більше шкоди економіці, ніж здоров’ю

На грип типу "А" в світі захворіли вже більше тисячі людей

ВООЗ: епідемія грипу A/H1N1 пішла на спад

Фермер заразив грипом стадо свиней

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: