Влада Мексики запевнила, що контролює ситуацію зі свинячим грипом

Президент країни Феліпе Кальдерон закликав не панікувати, адже ця хвороба виліковна. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент Мексики Феліпе Кальдерон закликав населення країни зберігати спокій, підкресливши, що спалах свинячого грипу в Мексиці є серйозною проблемою, але ця хвороба виліковна.

Він також завірив громадськість, що в найближчі три доби Мексика матиме в своєму розпорядженні всі необхідні лабораторії для оперативного виявлення вірусу свинячого грипу.

Кальдерон повідомив, що за даними на 26 квітня в країні було зареєстровано 1 тисяча 384 випадки звернення до медичних установ з симптомами свинячого грипу. 929 людей виявилися здоровими, а інші 364 проходили медичне обстеження. Президент також відзначив, що 81 людина вже померла від симптомів, схожих з тими, які виникають при зараженні вірусом свинячого грипу.

Лідер Мексики підкреслив, що найближчим часом будуть точно визначені причини їх смерті. Він також дав вказівки всім медичним установам вести строгий облік всіх громадян, що звернулися по медичну допомогу.

Мінохорониздоров'я Мексики раніше повідомило, що кількість жертв свинячого грипу збільшилася до 103 людей. 1614 госпіталізовані з симптомами хвороби.

Світовий банк виділив Мексиці понад 200 млн доларів у вигляді позик. 25 млн доларів будуть направлені на придбання медикаментів та устаткування, а ще 180 млн - на проведення необхідних операцій по боротьбі з захворюванням.

У США в галузі суспільного здоров’я через спалах захворювання буде оголошено надзвичайний стан. Введення надзвичайного стану дозволить нам здійснити низку необхідних заходів, аби запобігти поширенню захворювання. Зокрема, що буде посилений прикордонний контроль. Разом з тим, ситуація не дає права лікарської перевірки людей, що слідують в США з Мексики, звідки вірус потрапив в країну.

У великих аеропортах всього світу посилені заходи безпеки через поширення свинячого грипу, йде "полювання" на мексиканських туристів. Проте вірус вже досяг Європи. Пасажири міжнародних авіарейсів з Мехіко з підозрою на свинячий грип госпіталізовані в Іспанії, Франції, Ізраїлі, Новій Зеландії, Великобританії та інших країнах.

Що стосується України, то Державний комітет ветеринарної медицини сьогодні, 27 квітня, розгляне проблему розповсюдження свинячого грипу в світі та прийме комплекс заходів з перешкоджання його проникнення до країни. До цього жодних превентивних заходів з перевірки авіапасажирів, що прилітають із США і Мексики до аеропорту Бориспіль, не проводилося.

Читайте також:

Від свинячого грипу в Мексиці загинули більше ста людей

США вводять надзвичайний стан через свинячий грип

Свинячий грип може стати епідемією

У світі "полюють" на туристів з Мексики
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: