Влада Молдови привітала ветеранів з Днем Перемоги на смітниках

У Кишиневі спалахнув скандал через привітання до Дня Перемоги: слова "Дякуємо вам!" і георгієвські стрічки розмістили на сміттєвих баках.

У Молдові розмістили привітання ветеранам Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги на сміттєвих баках.

Привітання ветеранам на сміттєвих баках з'явилися з ініціативи влади Кишинева на центральних вулицях молдавської столиці. На баках розклеїли написи державної і російською мовами "Дякуємо вам!" і прикрасили їх зображеннями георгіївської стрічки та орденів.

Фронтовики вже висловили своє обурення таким "привітанням". "Одне образу ми вже перенесли тоді, коли виконуючий обов'язки президента Міхай Гімпу відмовився бути присутнім на параді в Москві. Тепер от вирішили нас привітати на смітниках. Ми цього не заслужили", - заявив журналістам ветеран війни Михайло Іванов.

"Це ще один крок, щоб принизити тих, хто приніс нам Велику Перемогу. Це блюзнірство", - зазначив зі свого боку колишній президент Молдови Володимир Воронін.

Водночас Віталій Брага - директор фірми, якій належить рекламна площа на контейнерах - сказав, що ображати ветеранів ніхто не хотів, а рішення було ухвалене "з найкращих спонукань".

Нагадаємо, раніше у Молдові заявили про намір порушити кримінальну справу проти тимчасового глави держави Міхая Гімпу - "за дискредитацію світлої пам'яті воїнів, полеглих у боротьбі з фашизмом".

Читайте також:

Молдова вимагає судити в.о. президента "за дискримінацію пам'яті"

Молдова оголосила війну комуністичному минулому

У Молдові знайшли спосіб не платити за російський газ 85 років

Молдова відмовилася брати участь у параді Перемоги в Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: