Влада Молдови звинувачує проросійські сили у змові проти країни

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Влада Молдови звинувачує проросійські сили у змові проти країни

Голова уряду каже, що останніми днями відбувається масивна, добре спланована атака на владу країни / Reuters

Метою, на думку урядовців, є збиття країни з курсу євроінтеграції.

Голова уряду Молдови Валеріу Стрелець заявив, що останніми днями відбувається масивна, добре спланована атака на владу країни, основною метою якої є збити Молдову з її стратегічного курсу на європейську інтеграцію.

Про це повідомляє місцеве видання AVA.md.

"Я уважно слухав заяви товаришів Вороніна і Додона, прекрасно розуміючи, що їхнє завдання – створити атмосферу хаосу і безладу, особливо зараз, напередодні зимового періоду. Їхня основна мета – зганьбити цими діями уряд, який за короткий термін, що минув з його призначення, зробив все можливе для розблокування низки процесів, які стосуються банківського сектора, стабільності соціальних виплат, енергетичного сектора, і збити Республіку Молдова з її стратегічного курсу на євроінтеграцію", - наголосив прем'єр.

За словами Валеріу Стрельця, цими атаками "робляться спроби здійснити те, до чого давно прагнули".

"Назріває змова проти Республіки Молдова. Спектакль зіграний, і попереду лише фінальний вихід – таємним голосуванням відправити у відставку проєвропейський уряд", - вважає прем'єр країни.

Напередодні лідер соціалістів Ігор Додон заявив, що на наступному тижні зареєструє ініціативу про висунення вотуму недовіри уряду Стрельця. Лідер молдовських комуністів Володимир Воронін зазначив, що його партія може підтримати вотум.

Нагадаємо, у столиці Молдови триває протестна акція,яка вимагає перезавантаження влади в країні.

Наступна публікація