Влада Москви подала до суду на Церетелі

Скульптора Зураба Церетелі звинуватили в незаконній реконструкції будинку в Москві, де він прибудував "антресоль" на 200 метрів кв.

Префектура Центрального адміністративного округу Москви подала до суду на скульптора Зураба Церетелі.

Московська влада звинуватила його в незаконній реконструкції будинку в Товарищеському провулку.

У ході реконструкції площа будівлі була збільшена з 525,6 до 647,8 квадратного метра. Позов до Церетелі був поданий у відповідь на його позов до Департаменту житлової політики Москви.

У ньому скульптор просив визнати за ним право власності на будівлю з урахуванням його збільшилася площі.

"Церетелі спорудив так звану "антресоль" на будівлі, її площа складає близько 200 метрів. Після чого він зажадав, щоб Префектура ввела її в експлуатацію. Ми відмовилися. Тоді він подав до суду", - розповів представник прес-служби.

Як повідомило джерело в Таганському суді, у зв'язку з подачею позову префектурою ЦАО засідання за позовом Церетелі було відкладено. Воно відбудеться 29 жовтня.

Реконструкція в будівлі в Товарищеському провулку була проведена в 2007 році. Будинок, зайнятий Церетелі, - це двоповерховий житловий будинок, побудований в 1917 році.

Відзначимо, що це не перший за останній місяць випадок, коли Церетелі звинувачують у незаконному будівництві в Москві.

Зокрема, близько тижня тому стало відомо, що громадський рух "Архнадзор" звинуватило скульптора в незаконній реставрації особняка Платона Зубова на території філії Московського музею сучасного мистецтва в Пресненському районі.

4 жовтня в.о. мера Москви Володимир Ресін запропонував перенести пам'ятник Петру Першому, який стоїть поряд з храмом Христа Спасителя. Монумент за проектом Церетелі був споруджений у 1997 році.

Російські ЗМІ зазначають, що зовнішній вигляд пам'ятника та його значні розміри не раз піддавалися критиці з боку фахівців і москвичів.

Читайте також:

Церетелі хоче створити пам'ятник Мєдвєдєву і Путіну

Зураб Церетелі встановить у Москві пам'ятник Лужкову

У Москві запропонували перенести пам'ятник Петру І

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: