Влада Москви поступилась і дозволила футбольним фанатам провести чергову акцію

Футбольні уболівальники планують 15 січня провести пам’ятну акцію на честь свого вбитого товариша Єгора Свиридова. У "Спартаку" називають ці наміри політичною провокацією.

Влада Москви дозволить акцію вшановування пам'яті вбитого у грудні футбольного вболівальника Єгора Свиридова, на проведення якої днями було подано заявку. У свою чергу "Спартак" офіційно заперечує, що має якесь відношення до запланованої акції і жодної заявки з клубу не подавав.

Акція запланована на 15 січня на Кронштадтському бульварі, заявив префект Північного округу Москви Володимир Сілкін.

"40 днів (з дня смерті Свиридова) - абсолютно зрозуміла дата, бажання вболівальників провести пам'ятну акцію цілком зрозуміло, і ми не бачимо причин забороняти їм", - сказав Сілкін.

Раніше повідомлялося, що вболівальники "Спартака" подали до префектури Північного округу Москви заявку на проведення акції в пам'ять про свого вбитого товариша Єгора Свиридова. Повідомлення було подано групою осіб - членів одного з об'єднань вболівальників "Спартака". Заявлена кількість учасників від 2,5 до 3 тисяч осіб.

У свою чергу Радник генерального директора московського "Спартака" Єгор Петров заявив, що жоден організований уболівальник клубу не має відношення до проведення 15 січня пам'ятної акції.

"Офіційно заявляю, що ніхто з організованих уболівальників "Спартака"до цієї акції не має ніякого відношення і ніякої заявки на проведення мітингу не подавав і брати в ньому участі не збирається. А подавалася вона, за нашими відомостями, однієї з політичних партій, називати яку я не буду", - заявив Петров.

За його словами, погано те, що під цей заклик якась частина вболівальників нашого клубу все одно прийде.

Нагадаємо, 6 грудня 2010 на Кронштадтському бульварі в Москві відбулася бійка між групою уродженців Північного Кавказу та вболівальниками "Спартака". Всього в бійці брало участь більше 10 осіб. У ході бійки уродженець Кабардино-Балкарії Аслан Черкесов (1984 р.н.) вистрілив з травматичного пістолета у москвича Єгора Свиридова (1982 р.н.). Свиридов отримав чотири поранення, у тому числі в голову, і помер на місці.

Акція пам'яті Свиридова 11 грудня на Крондштатском бульварі пройшла мирно. Потім близько 5 тисяч осіб зібралися на Манежній площі в Москві на несанкціоновану акцію, яка вилилася в масові безлади, в яких, за даними влади, постраждали 32 людини, 80 були затримані.

15 грудня в Москві почалися виступи націоналістично налаштованої молоді та вихідців з Кавказу. Приводом до них, як і до безладу на Манежній площі, стало вбивство Свиридова.

Читайте також:

Кожен десятий росіянин готовий взяти участь у погромах

Футбольні фанати влаштували криваву бійню по всій Москві

У Москві футбольні вболівальники влаштували стрілянину та ламали вітрини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: