Влада Москви заборонила концерт на захист Хімкинського лісу

Серед заявлених учасників концерту - групи "ДДТ", "Телевізор", "Барто", "Отзвуки Му", Padla Bear Outfit, Олександр Ф. Скляр та інші музиканти.

Мерія Москви заборонила концерт на захист Хімкинського лісу, намічений на 17:00 неділі, 22 серпня, на Пушкінській площі столиці.

У заяві московської влади сказано, що у вказаний час на Пушкінській площі узгоджено тільки мітинг. Серед заявлених учасників концерту - групи "ДДТ", "Телевізор", "Барто", "Отзвуки Му", Padla Bear Outfit, Олександр Ф. Скляр та інші музиканти.

Влада Москви пообіцяла не допустити проведення концерту на Пушкінській площі. У прес-службі мерії пояснили це тим, що організатори заходу не заручилися згодою адміністрації кіноконцертного комплексу "Росія", розташованого на площі. Концерт, на думку влади, може перешкодити глядачам у кінотеатрі.

Організатори концерту, тим часом, заявили, що не отримували від мерії інформації про заборону концерту.

Відзначимо, що, оскільки узгоджений мітинг, організатори заходу в будь-якому випадку мають право використовувати на Пушкінській площі звукопідсилюючу апаратуру.

Нагадаємо, Хімкинский ліс почали вирубувати в липні 2010 року, щоб побудувати через нього ділянку швидкісної автомагістралі Москва - Санкт-Петербург. Цей проект викликав протести екологів. Крім того, противники затвердженого маршруту магістралі стверджують, що він далеко не оптимальний і його слід скорегувати.

Конфлікт загострився після 28 липня, коли кілька сотень анархістів закидали камінням і фаєрами будівлю Хімкинської міської адміністрації. За фактом цієї події порушено кримінальну справу, заарештовані два представники анархо-антифашистського руху - Олексій Гаскаров і Максим Солопов.

Читайте також:

У Москві міліція розігнала учасників мітингу, які вимагали відставки Лужкова

У Москві затримали десятки опозиціонерів, які вимагали відставки Лужкова

Московська влада вперше дозволила проведення Дня гніву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: