Влада Нью-Йорка дозволила звести мечеть на місці теракту 11 вересня

Біля руїн веж-близнюків у Нью-Йорку зведуть 13-поверховий ісламський центр та мечеть. Родичі жертв теракту 11 вересня вважають це ганьбою.

Подолана остання бюрократична перешкода для будівництва мечеті поблизу колишнього Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку.

Комісія зі збереження пам'яток міста не знайшла підстав забороняти знесення 160-річної будівлі, розташованої поблизу башт-близюків, зруйнованих терактом 11 вересня 2001 року. Саме на її місці заплановано будівництво 13-поверхового ісламського центру та мечеті.

Проект спорудження мечеті поблизу місця трагедії викликав широкий громадський резонанс.

Противники будівництва стверджують, що це буде неповагою до пам'яті трьох тисяч жертв терактів 11 вересня. Напад, за офіційною версією, здійснили бойовики радикального ісламістського угруповання "Аль-Каїда".

Коли стало відомо про результати голосування, деякі люди вигукували "ганьба!" та закликали не дозволяти ісламістам будувати мечеті "на завойованих ними територіях".

Прихильники спорудження мечеті впевнені, що проект стане мостом між Заходом і мусульманським світом і змінить ставлення американців до ісламу. Планується, що центр буде займатися не тільки релігійною, але також освітньою і культурною діяльністю.

Читайте також:

Під руїнами веж-близнюків у Нью-Йорку знайшли старовинний корабель

На місці теракту 11 вересня в Нью-Йорку знайшли останки 72 жертв

Оприлюднені раніше невідомі фото теракту 11 вересня

Буш написав книгу про "захоплюючі" подробиці терактів 11 вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: