Влада ОАЕ дозволила чоловікам бити їхніх дружин та дітей

У Дубаї суд виніс рішення, що чоловік може бити свою дружину і маленьких дітей, якщо від цього не буде синців.

Верховний суд ОАЕ постановив, що чоловік може бити свою дружину і маленьких дітей, якщо при цьому не залишається ознак фізичної шкоди на кшталт синців.

Своє рішення суд прийняв за підсумками конкретної справи чоловіка, який наставив синців своїй дружині і дорослій доньці. Чоловік був визнаний винним у заподіянні шкоди обом жінкам. Однак при цьому було відзначено, що ісламське право дозволяє чоловікові таким чином підтримувати "дисципліну", якщо синців та інших знаків не залишається.

Закон також говорить про те, що дітей, які досягли підліткового віку, бити забороняється. Рішення суду було опубліковано в понеділок, 18 жовтня, в одній з газет, що виходять в Абу-Дабі.

Висновок Верховного суду ОАЕ свідчить про збереження сильного впливу ісламського права в державі, де при цьому кількість іноземців місцями перевищує кількість корінних жителів.

Нагадаємо, в 2008 році один з найбільш впливових і авторитетних ісламських університетів, Аль-Азхар у Каїрі, узаконив право жінок битися з чоловіками з метою самооборони.

Для прикладу, у Польщі, нагадаємо, заборонили виховувати дітей, даючи їм шльопки та ляпаси.

У разі порушення цієї норми, соціальний працівник у присутності співробітника поліції і представника служби охорони здоров'я може забрати дитину, а суд протягом 24-х годин прийняти рішення про позбавлення матері та батька батьківських прав.

Читайте також:

Більшість росіян вдячні коханим, які б'ють їх з виховною метою

Новозеландський суд визнав турецький танець домашнім насильством

У Польщі заборонили виховувати дітей шльопками та ляпасами

Школярка повісилася не витримавши побиття та знущань вітчима

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: