Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Влада" окупованого Криму продала дачу Брєжнєва

Нерухомість продали за 1,2 млрд рублів.

"Влада" окупованого Криму продала колишню державну дачу в Нижній Ореанді, яка була улюбленим місцем відпочинку на півострові генерального секретаря ЦК Леоніда Брежнєва. Про це повідомив Іnterfax.

Інформація про продаж колишньої держдачі з'явилася у березні нинішнього року. Тоді ж повідомили, що кошти від продажу - один мільярд рублів - враховані в доходах бюджету Криму на нинішній рік.

За словами міністра майнових і земельних відносин республіки Анни Анюхиної, нерухомість продали за 1,2 млрд рублів. Об’єкт придбала російська юридична особа. Утім, назву компанії не називають.

Дачу №1 побудували у 1955 році.  У роки президентства Леоніда Кучми держдачу радянських часів передали з відання Верховної Ради на баланс державної податкової адміністрації країни і вона почала називатися пансіонатом "Гліцинія".  Утім, після входження півострова до складу Росії окупаційна влада націоналізувала дачу.

Нагадаємо, Росія окупувала Крим у лютому 2014 року. У березні провела псевдореферендум, після якого півострів приєднали до російської Федерації. Приєднання Криму до Росії не визнає Європейський Союз і Сполучені Штати. Крім того, від 2014 до 2018 року на півострові порушують права людини, зокрема викрали 42 людини, з яких 12 зникли безвісти, одного знайшли мертвим, двоє офіційно ув’язнили, а 27 затриманих випустили на волю.

Відео Боротьба за історію: кому належить скіфське золото Криму

Повернеться скіфське золото до України чи ні – достеменно буде зрозуміло щонайменше через пів року. Саме стільки часу знадобиться Апеляційному суду Амстердама для розгляду рішення.  Що таке скіфське золото і чому Україна через нього судиться з Росією в Нідерландах – дивіться в сюжеті. 

Боротьба за історію: кому належить скіфське золото Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції