Влада Росії заборонить ДЗЗСЄ

Держдума може прийняти, а Рада Федерації схвалити законопроект про введення мораторію на виконання ДЗЗСЄ у вересні цього року.

Держдума може прийняти, а Рада Федерації схвалити законопроект про введення мораторію на виконання Договору про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ) у вересні цього року, вважає спікер Ради Федерації Сергій Миронов.

"Ми зможемо розглянути цей документ на початку осінньої сесії, у вересні", - сказав він журналістам.

Сергій Миронов
Lenta.ru
Спікер Ради Федерації Росії Сергій Миронов
Миронов виразив упевненість, що депутати і сенатори одноголосно проголосують на підтримку закону.

"Мораторій на виконання ДЗЗСЄ - абсолютно правильна позиція Росії у відповідь на відмову ратифікувати договір рядом країн-членів НАТО", - вважає він.

"Когось дратує, що Росія голосно заявляє про свої права і чітко позначає свою позицію", - сказав голова верхньої палати парламенту.

Президент Росії підписав 13 липня указ про припинення дії ДЗЗСЄ і пов'язаних з ним міжнародних договорів у зв'язку з винятковими обставинами, що відносяться до змісту ДЗЗСЄ, зачіпають безпеку РФ і вимагають вживання невідкладних заходів". Дія ДЗЗСЄ і цих угод припиняється через 150 днів з дати отримання повідомлень.

У договорі беруть участь 30 держав, проте з моменту відкриття документа до підписання цю угоду ратифікували тільки Україна, Росія, Білорусь і Казахстан.

Глава російського МЗС Сергій Лавров раніше заявив, що не дивлячись на введення Росією мораторію на дії адаптованого Договору, РФ готова обговорювати цю тему.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: