Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влада Саудівської Аравії хоче конфіскувати $800 мільярдів у заарештованих принців

Вилучені кошти будуть спрямовані на скорочення бюджетного дефіциту.

Влада Саудівської Аравії в рамках масштабної антикорупційної операції має намір конфіскувати майно і заморозити кошти на банківських рахунках деяких своїх громадян на суму $800 мільярдів, пише The Wall Street Journal.

Зазначається, що від початку листопада у країні за підозрою в корупції взяли під варту понад 60 осіб, серед яких члени королівської сім'ї, високопоставлені чиновники та бізнесмени.

Саме у них влада планує вилучити до трьох трильйонів ріалів (близько $800 мільярдів). Передбачається, що значна частина цих активів перебуває за межами країни і процес їх вилучення може виявитися непростим.

У подальшому ці гроші будуть спрямовані на скорочення бюджетного дефіциту. Оскільки через зниження світових цін на нафту Саудівська Аравія останні кілька років була змушена активно витрачати свої резервні фонди.

Нагадаємо, 5 листопада в Саудівській Аравії було заарештовано 11 принців та чимало колишніх міністрів, їхніх заступників і бізнесменів. Всім затриманим пред'явлені звинувачення в корупції і відмиванні грошей. Серед затриманих, які утримуються у п'ятизірковому готелі, один з найбагатших людей Близького Сходу мільярдер принц Аль-Валід бін Талал, який раніше працював міністром фінансів.

ВідеоУ Саудівській Аравії за наказом короля поліція затримала принца

Залиште свій коментар

Вибір редакції