Влада Саудівської Аравії відрізатиме пальці політичним інтервентам

Глава МЗС Саудівської Аравії попередив, що нікому не дозволить втручатися у внутрішні справи країни, прозоро натякнувши на Сполучені Штати.

Міністр закордонних справи Саудівської Аравії Сауд Аль-Фейсал пригрозив відрізати пальці політичним інтервентам, які спробують втрутитися у внутрішні справи країни.

"Що стосується іноземного втручання у справи Саудівської Аравії, то, якщо який-небудь палець вкаже на королівство, ми його відріжемо", - сказав Аль-Фейсал, вочевидь, натякаючи на Сполучені Штати, які раніше засудили заборону саудівської влади на проведення акцій протесту.

Аль-Фейсал також наголосив, що королівство категорично відкидає будь-який торг, що стосуватиметься інтересів держави.

"Королівство Саудівська Аравія категорично відкидає будь-яке втручання у свої внутрішні справи, яким би чином воно не здійснювалося і з якого б боку воно не відбувалося", - додав він.

Нагадаємо, минулого тижня МВС Саудівської Аравії випустило заяву, яка забороняє проведення в королівстві будь-яких акцій протесту.

Пізніше держдепартамент США також випустив заяву, в якій вказував на права саудівських громадян на мирні акції протести, а також право народів на самовираження.

Водночас Аль-Фейсал зазначив, що події на Близькому Сході і відмінності в підходах до вирішення криз в цих країнах ніяк не вплинули на співпрацю США і Саудівської Аравії.

Деякі аналітики, які спеціалізуються на вивченні Близького Сходу, в останні кілька місяців прогнозували погіршення відносин між Саудівською Аравією і США внаслідок протилежних поглядів на вирішення ситуації в країнах регіону.

"Це не так. Ми не втручалися у справи американців, ми прагнемо до цих відносин і відчуваємо, що США також цінують нас", - сказав глава МЗС Саудівської Аравії.

Читайте також:

Злякавшись революції, король Саудівської Аравії подарує підданим 35 млрд доларів

Саудівська Аравія надала екс-президенту Тунісу колишній королівський палац

"Показуха" для західних журналістів: у Лівії навмисно влаштовують підпали

Лівійський генерал привіз до Каїра таємниче послання від Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: