Влада Швейцарії розповіла, за яких умов видасть Ходорковського Росії

Бізнесмена оголосили у міжнародний розшук.

Швейцарія може розглянути питання про видачу Росії колишнього глави компанії ЮКОС, російського бізнесмена Михайла Ходорковського, який зараз проживає у цій країні. Але для цього російський уряд має виконати низку умов, заявив, офіційний представник Федерального управління юстиції Швейцарії Фолко Галлі.

За його словами, екстрадиція Ходорковського з Швейцарії в Росію можлива на основі Європейської конвенції про видачу, також російська влада має надати гарантії дотримання фундаментальних прав бізнесмена, передає ТАСС.

"Федеральне управління юстиції розглянуло б конкретний випадок з Ходорковським тільки на основі офіційного запиту про екстрадицію зі звичайними гарантіями", - зазначив Галлі.

При цьому чиновник повідомив, що Європейська конвенція розглядатиме справу від 18 до 40 днів. Разом із тим він відмовився коментувати перспективу екстрадиції Ходорковського.

Нагадаємо, що офіційний представник СК РФ Володимир Маркін повідомив, що Ходорковський оголошений в міжнародний розшук.

10 грудня, генеральна прокуратура Росії направила в Слідчий комітет РФ матеріали для перевірки висловлювань Михайла Ходорковського на екстремізм. Екс-глава ЮКОСа на прес-конференції назвав дії російської влади "повноцінним антиконституційним переворотом". Також він вважає, що "мирна революція" в Росії – неминуча.

Прес-секретар російського бізнесмена та опозиціонера Михайла Ходорковського відкинула підозри прокуратури РФ у закликах до повалення влади в Росії та заявила, що Ходорковський - не вбивця.

ВідеоМихайла Ходорковського оголосили в міжнародний розшук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: