Влада США: нафта витікатиме в Мексиканську затоку до серпня

Влада США боїться, що до серпня витік нафти з пошкодженої свердловини не зупинити, і думає відсторонити British Petroleum від робіт у Мексиканській затоці.

Нафта з пошкодженої свердловини на дні Мексиканської затоки, можливо, продовжуватиме витікати до серпня.

Про це заявила головний радник президента США Барака Обами по енергетиці Керол Браунер.

Американська влада "готується до гіршого", додала вона.

Кожну добу після аварії, яка відбулася 20 квітня і забрала життя 11 людей, у води Мексиканської затоки витікає близько 12 тис. бар. нафти.

Відзначимо, що представники компанії British Petroleum (BP) визнали, що прийняті заходи по боротьбі з витоком нафти в Мексиканській затоці не принесли результатів, і фахівцям компанії належить розробити нову стратегію усунення наслідків катастрофи.

Останнім невдалим кроком у спробі припинити витік стало закачування в аварійну свердловину спеціального цементуючого розчину. За словами одного із співробітників BP, що бере участь у ліквідації витоку, причиною чергового провалу компанії стало те, що при ухваленні рішення про введення в свердловину розчину не була врахована сила тиску, з якою з неї викидаються нафта і газ.

Тепер BP належить терміново розробити ще одну стратегію з усунення витоку, що може зайняти ще якийсь час. При цьому не виключено, що адміністрація Барака Обами вирішить усунути компанію від робіт з ліквідації наслідків катастрофи і почне боротися з витоком своїми силами.

Раніше президент вже зізнався в тому, що спочатку недооцінив масштаби катастрофи, що призвело до недостатньо оперативних дій щодо ліквідації її наслідків.

Читайте також:

Усі спроби зупинити витік нафти у Мексиканській затоці провалилися

Нафтова катастрофа у Мексиканській затоці стала найбільшою за історію США

ВР почала цементувати нафтову свердловину в Мексиканській затоці

Експерти запропонували заглушити нафтову свердловину в США атомним вибухом

ВідеоНафта витікатиме в Мексиканську затоку до серпня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: