Влада США поставила ультиматум ВР з приводу витоку нафти

Влада США надала British Petroleum термін у три дні для представлення детального набору заходів з усунення витоку нафти у Мексиканській затоці.

Влада США пред'явила британському нафтовому концерну British Petroleum (BP) ультиматум. Керівництво компанії повинне протягом 72 годин підготувати план ліквідації витоку нафти в Мексиканській затоці.

Як говориться в тексті офіційного листа, компанії належить "у триденний (термін-ред.) представити владі детальний набір заходів з усунення витоку". У плані також повинні бути вказані терміни, в які керівництво ВР має намір ліквідувати розлив нафти. Лист датований вівторком, 8 червня, і підписаний контр-адміралом Джеймсом Уотсоном (James Watson), відповідальним за ліквідацію наслідків витоку.

20 квітня сталася пожежа на нафтовидобувної платформі Deepwater Horizon, яка належала BP. У результаті аварії 11 людей загинули. 22 квітня квітня платформа затонула, і у води Мексиканської затоки почала надходити нафта. Розлив, який утворився був визнаний найбільшим в історії США. Нафтова пляма незабаром досягла берегів штату Луїзіана, де було введено надзвичайний стан.

Керівництво компанії ВР взяло на себе відповідальність за ліквідацію наслідків витоку. Фахівці компанії робили спробу закрити пошкоджену свердловину куполом і залити витік цементом. Однак протягом півтора місяців спроби компанії ліквідувати або обмежити витік не приносили плодів.

На початку червня труба, по якій нафтопродукти надходили в Мексиканську затоку, було обрізано за допомогою підводних човнів на дистанційному управлінні. 3 червня на трубу була встановлена заглушка, за допомогою якої нафту стало можливо відкачувати і передавати на танкер, що стоїть на поверхні. За перші дні роботи заглушки вдалося відкачати близько 16 тисяч барелів нафтопродуктів.

Читайте також:

Обама хоче знати, кому "надерти дупу" за катастрофу в Мексиканській затоці

В США визнали безпорадність армії в боротьбі з розливом нафти

На місце витоку нафти в Мексиканській затоці встановили заглушку

Нафтова катастрофа у Мексиканській затоці стала найбільшою за історію США

ВідеоВлада США поставила ультиматум ВР з приводу витоку нафти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: