Влада США виплатить компенсацію індіанцям за використання їхніх земель

Основну частину цих коштів - 2 мільярди доларів - буде спрямовано на створення спеціального фонду з метою подальшого викупу цих земель.

Керівництво США вирішило виплатити американським індіанцям 3,4 мільярда доларів як компенсацію за використання їхніх земель у XIX столітті.

Основну частину цих коштів - 2 мільярди доларів - буде спрямовано на створення спеціального фонду з метою подальшого викупу цих земель. Ще 1,4 мільярда доларів підуть на виплати членам племен. Таким чином, відповідно до укладеної угоди, кожен з майже 300 тисяч індіанців отримає приблизно по 1,5 тисячі доларів, передає ІТАР-ТАРС.

Президент Барак Обама назвав цю угоду "важливим кроком у напрямку справжнього примирення між індійцями і федеральним урядом". На його думку, це дозволяє "закласти фундамент для більш ефективного використання в майбутньому активів, що належать індіанцям ".

Йдеться про розподіл доходів, які уряд США протягом багатьох років отримував з використання 23 млн. га земель. Федеральна влада уклала близько 100 тисяч угод, пов'язаних з бурінням нафтогазових свердловин, розробкою шахт, а також з сільським господарством.

Індіанці вимагають виплати як компенсацію $ 47 млрд. за те, що уряд США протягом багатьох років отримувала доходи з використання земель, які раніше належали індіанцям.

Нагадаємо, під час президентських перегонів Барак Обама став почесним членом племені індіанців. Під час поїздки штатом Монтана він був усиновлений Хартфордом і Мері Чорний Орел і одержав ім'я Барак Чорний Орел. Тоді ще кандидат у президенти США обіцяв індіанцям, які прийшли на зустріч з ним, приділяти підвищену увагу проблемам корінних жителів Північної Америки.

Читайте також:

У Мексиці з рабства звільнили 107 індіанців

Індіанцям надіслали мішки для трупів для боротьби з грипом

Індіанці стали на захист Амазонії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: